شرکت مهندسی لایبید در سال 1362 توسط جمعی از متخصصین دانشگاهی تاسیس و تا کنون منحصرا” در زمینه تولید دیزل ژنراتورها ، تحقیقات ساخت کنترل برد و قطعات الکتریکی – الکترونیکی مولدهای مذکور فعالیت مینماید. این شرکت با شناخت قبلی و تجربه کافی در موتورهای MAN آلمان ، با در نظر گرفتن راندمان بالا ، کیفیت بسیار عالی ، عمر طولانی موتورهای مذکور و همچنین قیمتهای قابل رقابت مذاکرات وسیعی را با کارخانجات MAN انجام داده و ضمن اخذ نمایندگی کمپانیMAN تامین موتورهای دیزل و گاز سوز صنعتی 1500 دور مورد نیاز ، با استفاده از تجربیات و دانش فنی در ساخت مولد های برق و پشتیبانی در خدمات بعد از فروش از طرف کمپانی مذکور ، تضمین گردیده است.

ژنراتور مولدهای تولیدی از کارخانجات درجه یک اروپایی از قبیل STAMFORD انگلستان و یا LEROY SOMER فرانسه تهیه گردیده و تابلوی برق و سایر تجهیزات جنبی طبق استانداردهای متداول مستقلا توسط مهندسین مجرب این شرکت طراحی و ساخته میشود.

اکنون این شرکت در حال ساخت واحدهای CHP با موتورهای پیشرفته گاز طبیعی سوز ، نیز میباشد.

ذیلا” خلاصه ای از تولیدات و خدمات فنی شرکت ارائه میگردد:

  • موتور ژنراتورهای صنعتی دیزلی وگاز سوز
  • طراحی و ساخت نیروگاههای تولید همزمان برق و حرارت ( CHP)
  • طراحی و ساخت انواع تابلوهای پارالل اتوماتیک و دستی
  • طراحی و ساخت انواع تابلو های کنترل و امرجنسی
  • طراحی و ساخت رله های الکترونیکی جهت حفاظت سیستمها از قبیل رله های کنترل ولتاژ ، کنترل جریان و اضافه بار ، چک سنکرون ، ریورس پاور ، دستگاه کنترل دیزل و اعلام خطا
  • ارائه خدمات پس از فروش شامل نصب ، راه‌اندازی ، تعمیرات و تامین لوازم یدکی

مدیریت

آقای مهندس استاد سرایی

                       مدیر عامل

سرکار خانم استادسرایی

                      مدیر فروش