شاتل


از عمده فعالیتهای دیگر شرکت لایبید نمایندگی و خدمات پس از فروش محصولات کمپانی SCHOTTEL آلمان شامل تجهیزات رانش شناورهای دریایی بطریقه AZIMUTH (Z-DRIVE) و PUMP JET و نیز سیستم CONVENTIAL بصورت پروانه های بازشو ( CONTROLLABLE PITCH PROPELLER) در اندازه ها و توان های مختلف مناسب برای مصارف و ابعاد متفاوت میباشد.

کمپانی SCHOTTEL با شهرت جهانی مبتکر سیستم رانش AZIMUTH ( Z-DRIVE ) از سال 1921 میلادی تاکنون پیشرو در صنایع فوق بوده است و بدینوسیله کاربری و قابلیت مانور و راندمان کاری شناورها را بمراتب افزایش داده است.

لازم بذکر میباشد امروزه شناورهای یدک کش اکثرا" به سیستم رانش مذکور مجهز بوده و کارخانه شاتل تاکنون با تولید440 نمونه برای یدک کشهایی با کاربردهای مختلف بالاترین آمار را در سطح جهان داشته و در حال حاضر سالانه حدودا" 50 دستگاه بر ای یدک کشهای جدید طراحی و تولید مینماید.

این کمپانی در زمینه صنایع فراساحل (OFFSHORE) نیز بسیار فعال بوده و در زمینه طراحی و ساخت سیسمهای رانش برای استقرار دینامیکی و جابجائی سکوهای نفتی و حفاری بسیار مشهور میباشد.

مضافا" شرکت SCHOTTEL اخیرا" با همکاری کمپانی SIEMENS آلمان شروع به تولید نوعی جدید از سیسم رانش شافت و پروانه AZIMUTH بطریقه کاملا" الکتریکی معروف به SSP تا حداکثر توان 20MW نموده است .

 

JoomShaper